Branding Twojego biznesu

Opracujemy wizerunek Twojej firmy.
Wyjątkowe logo, strona WWW oraz materiały reklamowe dla Twojego biznesu. 

Spójny i przemyślany pomysł na komunikację z Twoimi Klientami to podstawa skutecznej reklamy.
Wiemy jak sprawić, aby wybierali właśnie Twój produkt lub usługę. Skradniemy ich uwagę, zbudujemy zaufanie i podbijemy serca. Do dzieła! 

Odtwórz film
Wstrzymaj film

10 przykładowych projektów INTHESKY

 • 1. Sandwicz Szop
 • 2. Dr Lifestyle
 • 3. MOMA Masaż
 • 4. Ładna Pasmanteria
 • 5. El Gordito
 • 6. Neodent
 • 7. Paintless
 • 8. Smak Brzeg
 • 9. FGE
 • 10. Starlit
Projekt, który podbił serca Klientów w całej Polsce. Unikatowa nazwa, postać brand hero oraz koncepcja opakowań produktów były jednymi z istotnych elementów sukcesu marki.

Zakres prac: stworzenie nazwy, projekt logo, brand hero (kreacja postaci Szopa), projekt opakowań, fotografia, produkcja video
Stworzyliśmy unikatową koncepcję wizualną, której graficzny motyw został namalowany akwarelami, a następnie przekształcony na grafikę wektorową.

Zakres prac: projekt logo, graficzny motyw przewodni, piktogramy, ilustracje, projekt serwisu WWW
Opracowaliśmy nowoczesny, spójny i mocny wizerunek, odzwierciedlający wysoką jakość świadczonych usług oraz charakter firmy.

Zakres prac: projekt logo, graficzny motyw przewodni, piktogramy, copywriting, strona internetowa, sesja fotograficzna
Myślimy globalnie, działamy lokalnie. Dla pasmanterii Ładna, zlokalizowanej przy ulicy Ładnej we Wrocławiu… opracowaliśmy ładną identyfikację wizualną.

Zakres prac: projekt logo, graficzny motyw przewodni, piktogramy, strona internetowa, sesja fotograficzna
Przeprowadziliśmy markę restauracji El Gordito przez proces rebrandingu. Opracowaną koncepcję wdrożyliśmy do wnętrz lokali, projektując oklejenia witryn, menu, plakaty i dziesiątki innych elementów.

Zakres prac: projekt logo, graficzny motyw przewodni, piktogramy, projektowanie graficzne
Wraz z budową nowego budynku kliniki dentystycznej, właściciele firmy Neodent postanowi zadbać o profesjonalny, spójny wizerunek oraz skoncentrowaną na skutecznej sprzedaży stronę WWW.

Zakres prac: projekt logo, graficzny motyw przewodni, piktogramy, projektowanie graficzne, strona internetowa
Kompleksowy projekt wizerunkowy dla niszowej firmy specjalizującej się usuwaniu wgnieceń powstałych na karoserii samochodów w skutek gradobicia.

Zakres prac: stworzenie nazwy, projekt logo, graficzny motyw przewodni, projektowanie graficzne, strona internetowa, fotografia, produkcja video
Smak Brzeg to rodzinna firma z bogatą tradycją sięgającą 1994 roku. Wraz z sukcesją biznesu pojawiła się potrzeba rebrandingu. Nasz kompleksowy projekt przygotował markę do dalszej ekspansji, w tym na rynki zagraniczne.

Zakres prac: projekt logo, graficzny motyw przewodni, projekt opakowań, copywriting, strona WWW, fotografia
Projekt brandingu produktu marki – wysokiej jakości olejów CBD oraz opracowanie opakowań produktu.

Zakres prac: projekt logo, graficzny motyw przewodni, piktogramy, projekt opakowań, projektowanie graficzne
Kompleksowy rebranding biura księgowego Starlit, którego celem było podkreślenie innowacyjnego podejścia do księgowości.

Zakres prac: rebranding, projekt logo, graficzny motyw przewodni, piktogramy, strona www, copywriting, projektowanie graficzne, fotografia, produkcja video

Porozmawiajmy o indywidualnych potrzebach Twojego biznesu

Zostaw nam kilka informacji oraz dane kontaktowe. Wrócimy do Ciebie z propozycją darmowej konsultacji on-line i indywidualną wyceną.
Poznaj wycenę Ok, porozmawiajmy!

Jak przebiega proces współpracy z naszym Studio?

Szykujemy się do startu

Poznajemy Ciebie, Twój biznes i jego potrzeby. Upewniamy się, że przyświeca nam ta sama wizja. 

Spotkanie briefingowe prowadzimy u nas w studiu, Twojej siedzibie lub on-line. Współpracujemy zarówno z lokalnymi Klientami, jak i tymi funkcjonującymi w innych strefach czasowych.

Przygotowując się do pracy zadajemy wiele istotnych pytań dotyczących funkcjonowania marki, jej produktów, usług oraz odbiorców. Definiujemy min. cechy marki, jej silne strony i przewagi konkurencyjne. Ta wiedza to dla nas podstawa, niezbędna dla stworzenia skutecznego projektu. Wszystkie wytyczne i informacje zostają zapisane w zredagowanym przez nas briefie.

Koncepcja brandingu

Zapraszamy Cię na pierwsze spotkanie z wizerunkiem Twojego biznesu. Koncepcję prezentujemy na rzeczywistych przykładach Twoich przyszłych działań komunikacyjnych i reklamowych. 

Zespół projektowy, na który składa się kreatywny project manager, copywriter oraz projektant graficzny w około 14 dni roboczych przygotują dla Ciebie dwie unikalne propozycje brandingu.

Efektem naszej pracy jest obszerna prezentacja, o przykładowym zakresie:

 • namingu, jeżeli tworzymy nową markę,
 • propozycji logo,
 • doboru typografii i kolorystyki,
 • opracowania stylu ikonografii,
 • projektu motywu graficznego i świata marki,
 • wizualizacji koncepcji na wybranych przykładach, dopasowanych do Twojego biznesu,
 • przykładowego copywritingu (tagline, slogan, claim’y oraz krótki tekst o marce).

Do przedstawionych prac nasz proces kreatywny zakłada 2 rundy wprowadzania zmian. Zmiany mogą być również prośbą o zupełnie nową koncepcję, gdyby pierwsze dwie nie spełniły Twoich oczekiwań.

Strona WWW 

W zależności od Twoich potrzeb zasugerujemy budżetowe rozwiązania internetowe lub w pełni indywidualny, pracochłonny proces stworzenia customowego projektu witryny WWW o niestandardowych rozwiązaniach. 

 1. Strony wykonane w oparciu o system WordPress

  + dobre rozwiązanie dla firm o prostych potrzebach komunikacji
  + szybkie w realizacji
  + spójne z koncepcją brandingu dzięki unikalnym elementom graficznym, logo, kolorystyce i typografii
  + przemyślane pod kątem skutecznej sprzedaży
  + wersja mobilna 

  – ograniczenia stylistyczne i funkcjonalne wynikając z pracy z rozwiązaniami szablonowymi

  od 3 000 zł netto 

 2. Customowe projekty stron WWW i systemów

  + indywidualny proces tworzenia strony uwzględniający mapę serwisu, makietę funkcjonalną oraz koncepcję graficzną
  + brak kompromisów estetycznych i funkcjonalnych
  + osobny projekt dla dużych wyświetlaczy i urządzeń mobilnych
  + niestandardowe integracje

  od 25 000 zł netto 

Fotografia i film 

Większość projektów naszych Klientów wymagała stworzenia materiałów wizualnych – fotograficznych i/lub filmowych. Wykonamy je również dla Ciebie. 

Tworzymy fotografie i filmy wizerunkowe, reklamowe oraz produktowe na potrzeby projektów. Materiały te znajdują swoje zastosowanie w projekcie strony WWW, innych kluczowych materiałach komunikacyjnych marki i jej działaniach reklamowych. 

PORTFOLIO FOTOGRAFII

PORTFOLIO FILMOWE

Projektowanie graficzne 

Będziesz potrzebować materiałów do komunikacji i reklamy. Poruszając się w ramach wypracowanego na etapie koncepcji brandingu stylu graficznego marki, tworzymy wszelkie materiały graficzne do wykorzystania w internecie oraz w formie druku i reklamy wizualnej. 

W ramach projektowania graficznego dla Waszej firmy możemy wykonać min. katalogi, broszury, grafiki do użytku internetowego, billboardy, oklejenia pojazdów i wiele innych. Oprócz realizacji projektów graficznych, nasz zespół może odpowiadać za obsługę druku i produkcję gadżetów marketingowych.

Ile to kosztuje? 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Możesz polegać na naszym szczerym doradztwie – nie sprzedamy Ci rzeczy, której nie potrzebujesz. Kwoty, które poznasz składają się na budżet, który zagwarantuje solidne podstawy do rozpoczęcia działań promujących markę. Naciśnij „+” aby poznać ceny.

 1. Naming
  Stworzenie chwytliwej nazwy dla Twojego biznesu. W tym działaniu liczy się łatwość zapamiętania, zapisu oraz unikalność. Pracując nad nazwą analizujemy bazy patentowe, kontekst kulturowy oraz dostępność domen internetowych. 

  od 2000 zł netto 

 2. Koncepcja brandingu
  Podstawowa koncepcja brandingu zawiera się w projekcie logo, doborze kolorystyki marki oraz krojów pisma. Bardziej rozszerzone projekty posiadają graficzny motyw przewodni, piktogramy, ilustracje i inne elementy, które składają się na świat graficzny marki. 

  od 5 000 zł netto

 3. Strona WWW
  Dla niektórych biznesów strona internetowa pełni jedynie formę wizytówki zawierającej podstawowe informacje o firmie oraz dane kontaktowe. Bardziej zaawansowane projekty posiadają przemyślane pod kątem prowadzenia działań reklamowych w internecie strony lądowania (landing pages), blogi i inne indywidualnie ustalane elementy oraz funkcjonalności. 

  Niezależnie od zakresu prac, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie techniczne oraz stworzenie treści.

  Od 3 000 zł netto 

 4. Sesja fotograficzna
  Zdjęcia ekspertów, ilustrujące usługi czy promujące produkty – ten materiał wizualny bardzo często jest potrzebny do stworzenia strony WWW i innych projektów graficznych. Zadbamy o jego spójność, unikalność i wysoką jakość. 

  Od 1 500 zł netto 

 5. Film reklamowy
  W 2023 roku ludzie oglądają średnio 17 godzin wideo online tygodniowo*. Tyczy się to nie tylko seriali, ale również treści dystrybuowanych w mediach społecznościowych. Czy wśród tego czasu znajdzie się również Twój content? 

  *źródło (2023, https://www.wyzowl.com/video-marketing-statistics/).

  Od 5 000 zł netto 

Jak współpracę z nami oceniają Klienci?

 • 1 1. „Ekipa INTHESKY wsparła rozwój mojej marki poprzez opracowanie brandingu i projektu graficznego naszej strony www. To ludzie, którym 100 razy mówisz "nie wiem", wplatasz pomiędzy słowa "lekko, zdrowo, soczyście" i dostajesz dokładnie to, o czym nawet nie wiedziałeś, że marzysz ;)”

  Monika Ciesielska
  Właściciel, Dr Lifestyle
 • 2 „Opracowana przez INTHESKY koncepcja pomogła nam wyróżnić się na rynku cateringów dietetycznych. Wybraliśmy pierwszy z przedstawionych konceptów, który okazał się strzałem w 10!”

  Jacek Dawidowicz
  Prezes Zarządu, TAJM.PL
 • 3 „Nowy branding spełnia wszystkie nasze cele i wymagania, jest spójny, estetyczny i pozostawia nam pewną elastyczność. ITS pomogli nam zmierzyć się z problemami, które uniemożliwiały nam samodzielne wypracowanie koncepcji na identyfikację wizualną firmy. Bardzo doceniamy ITS za kompleksowe wsparcie i łatwość w komunikacji.”

  Elżbieta Urbanowicz
  Marketing Manager, Code Poets

Nasi klienci

Citronex
EFL Grupa Agricole
Motorpol Wrocław
Toyota
Pasibus
Wago
Deichmann
CShark
Angry Nerds
MindBox

Strona korzysta z cookies.

Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

This site is registered on wpml.org as a development site.