INTHESKY Projektowanie Strony WWW

Profesjonalne strony internetowe.
Opracowanie funkcjonalności, projekt graficzny i kompleksowe wdrożenie.

Tworzymy indywidualne projekty stron WWW, spełniające wysokie wymagania estetyczne, zapewniające funkcjonalność szytą na miarę oczekiwań Klientów. Nasze serwisy internetowe projektujemy również z myślą o ich wyświetlaniu na urządzeniach mobilnych. Nasze usługi to m.in. projektowanie stron www, strony i serwisy korporacyjne, wizerunkowe oraz ukierunkowane na konwersję witryny typu landing page.

Odtwórz film
Wstrzymaj film

Jak powstają customowe strony internetowe?

Warsztaty

Poznajemy Wasz biznes i jego potrzeby. Współpracę zaczynamy od kilkugodzinnych warsztatów, których celem jest określenie funkcjonalności przyszłego serwisu.

Zadajemy wiele istotnych pytań dotyczących funkcjonowania strony, oferowanych przez organizację produktów, usług oraz ich odbiorców. Wszystkie postanowienia zostają zapisane w zredagowanym przez nas briefie.

Koncepcje strony WWW

Na zespół projektowy składa się kreatywny project manager/strateg, copywriter oraz grafik. Team wspólnie pracuje nad stworzeniem makiety funkcjonalnej uwzględniającej narzędzia do promocji i sprzedaży usług/produktów marki, treści dopasowanymi do makiety oraz warstwy wizualnej.

Do przedstawionej koncepcji naszym Klientom przysługują dwie serie zmian. To ważne, aby przystąpić do pracy nad kolejnym etapem projektu, mając pewność co do tych 3 elementów.

Projekt graficzny strony www

Zgodnie z zaakceptowaną makietą funkcjonalną oraz przyjętym stylem graficznym przystępujemy do wykonania właściwego, kompletnego projektu graficznego.

Tworzymy osobny projekt graficzny wersji desktop, przeznaczony do wyświetlania na komputerach oraz jego wersję mobilną dopasowaną do urządzeń typu smartfon czy tablet.

Kodowanie – prace IT

Posiadając kompletny projekt graficzny serwisu, przystępujemy do jego kodowania. 
 

Nasze indywidualnie zaprojektowane strony tworzymy w oparciu o CMS WordPress, który umożliwia prostą i wygodną administrację treści przez Klienta.

Testy i wdrożenie

Uzupełnioną w treści i multimedia stronę poddajemy testom.

Sprawdzamy szczegółowo poprawność jej działania na różnych urządzeniach. Odpowiednio działającą witrynę umieszczamy na docelowym adresie.

Uśmiech zadowolonego Klienta 😉

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych we Wrocław —
przyciągaj nowych klientów

Tworzony obecnie marketing produktów i usług stawia przed przedsiębiorcami nieco więcej obowiązków. W celu wybicia się na rynku konieczna jest stała aktywność zarówno w sieci, jak i poza nią. Zadanie nie jest łatwe, chyba że przekażesz je w ręce specjalistów. Dedykowana strona internetowa jest z jednej strony funkcjonalna, a z drugiej przyjemna dla użytkownika. Ważne, aby projektowane strony były zgodne z obraną identyfikacją wizualną marki. Nowa strona www potrafi przyciągnąć nowych klientów i umożliwić im zakup produktów czy skorzystanie z usług.

Jak powstają dedykowane strony internetowe?

Zanim przejdziemy do projektowania, poznamy Twój biznes, jego misję i potrzeby Twojej firmy. Dowiemy się, na czym najbardziej Ci zależy. W tym wypadku bardzo ważny jest szczegółowy wywiad. Przede wszystkim chcemy wiedzieć, jakie funkcjonalności ma posiadać Twoja strona lub sklep internetowy. Niezmiennie, w każdym z przypadków witryna stanowić będzie wizytówkę firmy lub marki, dlatego musimy poznać wszystkie szczegóły.

Kompleksowe przygotowanie koncepcji strony internetowej

Specjaliści pracujący w naszej agencji to doświadczeni projektanci. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem stron od kwestii funkcjonalnej, ale również oferujemy usługi copywritera i specjalistów całego designu strony. Nie może zabraknąć tutaj również kogoś, kto zajmuje się systemem zarządzania treścią. Element graficzny w całej pracy nad koncepcją jest bardzo ważny. Musimy bowiem wybrać nie tylko układ strony internetowej, ale również dopasować poszczególne grafiki, banery, detale, do istniejącej identyfikacji wizualnej. Etap projektowania mocno koreluje z wybraną kolorystyką i stylistyką marki. Wypracowana koncepcja przenoszona jest na makietę, którą dostaje klient. Po akceptacji można przystąpić do działania i wykonania strony.

Kodowanie strony lub sklepu internetowego na wybranym
systemie CMS

Projektowanie stron www to nasza specjalność, dlatego tworzymy rozwiązania od A do Z. Zaakceptowana koncepcja trafia w końcu do realizacji. W tym momencie zaczyna się kodowanie, które prowadzi do ostatecznego wdrożenia strony. Zanim to nastąpi, wybierzemy system, w jakim tworzona będzie strona internetowa. Zrobimy to w oparciu o własne doświadczenie i rekomendacje klienta. Projektując stronę www, możesz wybrać czy powstanie ona np. na systemie WordPress, czy będzie kodowana od zera. Ważne, aby zwrócić uwagę na wykonanie responsywnej strony internetowej. Co to oznacza? Tak przygotowany serwis www, będzie w pełni dobrze działać zarówno w przeglądarkach na urządzeniach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych.
Etap testowania i wdrożenia — zaufaj agencji interaktywnej z Wrocławia

Projektowanie stron internetowych nie miałoby sensu, gdyby produkt nie został wcześniej sprawdzony. Realizowane działania popieramy testami. Pojawiające się błędy są niwelowane jeszcze na etapie budowania, dlatego istnieje możliwość pozbycia się poważnych usterek i niedopatrzeń. Jeśli strona internetowa jest już dopracowana, można wybrać hosting i przenieść ją na wybraną domenę. Profesjonalna obsługa naszej agencji we Wrocławiu nie kończy się jednak na tym etapie. Ważne, aby strona internetowa podlegała stałej optymalizacji. Dzięki temu możliwe jest zadbanie również o właściwe pozycjonowanie strony i możliwość pozyskiwania nowych klientów, dzięki wyświetleniom na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google. Zajmujemy się również utrzymaniem stron internetowych podejmując się ich aktualizacji.

Tworzenie stron www a model biznesowy

Od lat tworzymy strony www dla różnych marek i przedsiębiorców, nie tylko tych w obrębie Wrocławia. Realizujemy zlecenia zarówno dla małych firm, jak i większych koncernów. Stworzenie witryny znacznie zwiększa sprzedaż produktów i usług, a dodatkowo jest to proces, który dba o budowanie wizerunku marki. Firmowe strony to obecnie must have, jednak źle zrobiony projekt może jedynie zaszkodzić. Ważne, aby dobrze zastanowić się, czego wymagamy od nowej strony internetowej. Działamy we Wrocławiu, ale posiadając szeroką wiedzę i doświadczenie, możemy świadczyć usługi dla klientów z całej Polski.

Porozmawiajmy o Waszych potrzebach

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zależy nam, aby świadczone przez nas usługi idealnie wpisywały się w potrzeby klientów.
Poznaj wycenę Skontaktuj się z nami

Zobacz strony, które wykonaliśmy dla naszych Klientów

  • Mindbox
  • JUSKY
  • Code Poets
Najważniejszym elementem projektu było zaprojektowanie oraz wdrożenie customowej witryny internetowej oraz integracja wewnętrznego systemu ogłoszeń.

Zakres prac: rebranding, identyfikacja wizualna, strona www, materiały biurowe, copywriting

Branża: IT
Najważniejszym elementem projektu była indywidualnie zaprojektowana wizerunkowa witryna internetowa połączona z rozbudowanym sklepem. Obie strony www powstały w wersjach desktop i mobile oraz w czterech wersjach językowych: polskim, angielskim, czeskim i rosyjskim.

Zakres prac: rebranding, identyfikacja wizualna, ikonografia, strona www, materiały biurowe, fotografia, produkcja video, brand identity

Branża: Narzędzia dla przemysłu
Stworzyliśmy nową koncepcję marki w celu ujednolicenia identyfikacji wizualnej. Istotne przy tym było podkreślenie specjalizacji firmy, blockchain i bioinformatics. Przygotowaliśmy projekt strony www oraz pomogliśmy w jej wdrożeniu.

Zakres prac: rebranding, identyfikacja wizualna, ikonografia, autorskie ilustracje, strona www, materiały biurowe, stała obsługa graficzna

Branża: IT
Zobacz Portfolio Zobacz Portfolio

Dlaczego warto zainwestować w customową stronę internetową z INTHESKY?

  • 1 Tworząc stronę internetową, na pierwszym miejscu stawiamy realizację celów biznesowych Klienta. Opracowujemy strukturę treści i narzędzia, które wpisują się w strategię marki.
  • 2 Spełniamy potrzeby organizacji w sposób bezkompromisowy. W projekcie indywidualnym ograniczenia praktycznie nie istnieją.
  • 3 Jakość strony to wartość reprezentacyjna, zupełnie jak dobrze skrojony garnitur. W INTHESKY dbamy o wysoką jakość projektu, mając na uwadze wszystkie popularne urządzenia odbiorców.
  • 4 Nasze indywidualnie projektowane i kodowane strony działają szybciej od rozwiązań szablonowych i gwarantują wyższy poziom bezpieczeństwa.

Referencje

„Ekipa INTHESKY zadbała nie tylko o piękny wygląd nowej strony, ale przede wszystkim o jej funkcjonalności i dobry UX”

Monika Ciesielska
Właściciel, Dr Lifestyle

„ITS zrealizowali dla nas projekt rozbudowanej strony www w komplecie z nowym brandingiem. Pomogli nam zaplanować funkcjonalną, intuicyjną, zrozumiałą i bardzo estetyczną witrynę. Pomogli nam również rozwiązać wiele problemów, z którymi sami sobie nie radziliśmy. W trakcie wdrożenia strony przez nasz zespół mogliśmy liczyć na wsparcie konsultanta ITS.”

Elżbieta Urbanowicz
Marketing Manager, Code Poets

Nasi klienci

Citronex
EFL Grupa Agricole
Motorpol Wrocław
Toyota
Pasibus
Wago
Deichmann
CShark
Angry Nerds
MindBox

Strona korzysta z cookies.

Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

This site is registered on wpml.org as a development site.