INTHESKY Projektowanie graficzne

Zatrudniaj grafików na godziny.
Potraktuj nas jako kreatywne rozszerzenie Waszego zespołu.
Jesteśmy dla Was zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujecie.

W ramach projektowania graficznego dla Waszej firmy możemy wykonać min. katalogi, broszury, grafiki do użytku internetowego, billboardy, oklejenia pojazdów i wiele innych. Oprócz realizacji projektów graficznych, nasz zespół może odpowiadać za obsługę druku i produkcję gadżetów marketingowych.

Odtwórz film
Wstrzymaj film

Jak wygląda współpraca graficzna z INTHESKY Branding Studio?

Ocena aktualnego stanu komunikacji wizualnej marki

Jeżeli Wasza marka posiada opracowaną koncepcję wizualną, księgę znaku i historię zrealizowanych projektów – zapoznajemy się z dostępnymi materiałami i przystępujemy do pracy “od ręki”.

W niektórych przypadkach, przed rozpoczęciem stałej obsługi, musimy poświęcić czas na uporządkowanie komunikacji wizualnej. Mamy na myśli określenie reguł projektowania oraz stylu graficznego. Ten zakres działań poddajemy indywidualnej wycenie.

Zawarcie umowy ramowej

Przed rozpoczęciem współpracy zawieramy umowę o charakterze ramowym. Dzięki niej osoby wyznaczone do kontaktu z agencją mogą dokonywać bieżących zamówień drogą mailową.

Każdy Klient otrzymuje swój folder, przypisanego managera projektu oraz współdzielony dokument z zamówieniami i rozliczeniami. Nowe zamówienia są dopisywane do tabeli planowanych realizacji.

Sposób prowadzenia obsługi graficznej

Działamy na zasadzie time&material.

Po zgłoszeniu nowego projektu, zostaje on dopisany do tabeli realizacji wraz z oszacowaniem jego przybliżonej pracochłonności. Klienci mają wgląd w realizację prac oraz wiedzę na temat ewentualnej zmiany czasu wykonania projektów związanego z żądaniem wykonania kolejnych zmian.

Waszą osobą kontaktową jest nasz wewnętrzny manager, który rozdziela pracę pomiędzy zespołem graficznym, opracowuje wyceny produkcji materiałów drukowanych oraz zarządza tworzeniem treści do projektów, jeżeli nie zostały wcześniej dostarczone.

Rozliczenia prac graficznych

Zgodnie z tabelą realizacji, dokonujemy miesięcznego podsumowania ilości godzin jaką nasz zespół poświęcił na wykonanie Waszych projektów.

Nasi Klienci płacą jedynie za realnie przepracowane godziny zespołu. Jesteśmy dostępni dla Was kiedy tego potrzebujecie i tak dużo, jak tego potrzebujecie.

  • Stawka pracy grafika to 120 zł netto/rbh.
  • Stawka pracy project managera to 20% wypracowanych godzin grafika.
  • Minimalna jednostka rozliczeniowa to 1rbh.

Uśmiech zadowolonego Klienta 😉

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Projektowanie graficzne Wrocław — zadbamy o grafikę w Twojej

Budowanie wizerunku marki to proces składający się z kilku równie ważnych elementów. Tworzenie strategii, która ma pomóc w wypromowaniu produktów i usług to także projekty graficzne. Wszystko zaczyna się już na etapie tworzenia i wymyślania logo. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na uzupełnienie projektów graficznych swojej marki i firmy. Działamy tak, jak wymaga tego klient. Podchodzimy indywidualnie do każdego odbiorcy, dlatego w niektórych przypadkach świadczymy kompleksowy zakres prac w obrębie grafiki, a w innych pomagamy doraźnie.

Elementy projektowania graficznego

Bez elementów graficznych komunikacja marki mogłaby właściwie nie istnieć. Cały proces tworzenia identyfikacji wizualnej rozpoczyna się wraz z zaprojektowaniem logo. To ono stanowi punkt wyjścia dla całej reszty tworzonych materiałów promocyjnych. Każde logo to również określona kolorystyka, która wiązana jest z marką.

W naszym portfolio znajdziesz takie realizacje, jak katalogi, broszury, billboardy, oklejenia pojazdów, grafiki do wykorzystania w internecie. Poza samą realizacją projektów graficznych nasz zespół może odpowiadać za obsługę druku i produkcję gadżetów marketingowych. Zanim powstaną materiały promocyjne i reklamowe, muszą zostać stworzone odpowiednie wytyczne do pracy. Jeśli Twoja marka posiada już logo, opracowaną koncepcję wizualną, księgę znaku, w pierwszej kolejności zapoznamy się z dostępnymi materiałami.

Znaczenie projektowanych grafik w strategii

Na kompletną opowieść o marce składa się kilka ważnych czynników. Najpierw musisz określić, do kogo kierujesz swoje usługi czy produkty i jaką wartość chcesz dzięki działalności swojej firmy przekazać. Misja marki rozpoczyna proces twórczy. Dzięki niej wiadomo, jaki kierunek grafiki wybrać, jak działać, aby tworzone rozwiązania projektowe były z nią spójne. To dotyczy zarówno materiałów cyfrowych, jak i drukowanych. Pomagamy naszym klientom w przygotowaniu jednych i drugich.

Pierwszym krokiem w naszej współpracy będzie zapoznanie się z realizacjami, które już wcześnie były tworzone dla Twojej marki. Jeśli na rynku działasz już od jakiegoś czasu, zapoznamy się z dostępnymi materiałami, a dzięki temu będziemy wiedzieć, jak ma przebiegać dalszy proces projektowania. W niektórych przypadkach przed przystąpieniem do faktycznego tworzenia projektów zabieramy się za uporządkowanie systemu działającej już identyfikacji wizualnej marki.

Specjaliści od grafiki we Wrocławiu

Może się zdarzyć, że członkowie Twojego zespołu nie będą mieli wystarczającej ilości czasu na realizację nowego projektu. W takim przypadku nie musisz od razu przystępować do rekrutacji kolejnych pracowników. Właśnie od tego tu jesteśmy. Możesz zlecić nam wykonanie broszury, plakatu, ulotki, które wykonamy zgodnie z przyjętą księgą znaku. Posiadamy odpowiednie kompetencje związane ze znajomością programów komputerowych i graficznych. Jesteśmy również specjalistami w tworzeniu strategii, dlatego nie musisz się obawiać, że wykonane przez nas projekty będą odbiegać od misji Twojej marki.

Jak to działa w praktyce?

Najpierw musimy poznać dostępne już materiały graficzne, które wykorzystujesz do promocji i budowania wizerunku marki. Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy ramowej, co już rozpoczyna proces współpracy. Wyznaczone osoby zlecają naszym ekspertom wykonanie konkretnych projektów.

Zanim jednak dany grafik otrzyma zlecenie, zarządzaniem zleconych zadań zajmie się dedykowany manager. To on rozdzieli zadania oraz zajmie się tematem druku czy zleceniem treści, jeśli takich w projekcie brakuje. Proponujemy naszym klientom miesięczną formę rozliczeń. Każdy okres jest podliczony, a klient płaci za faktycznie przepracowane godziny projektantów. Grafika to nasza specjalność, dlatego możesz liczyć na rzetelną pracę i indywidualne podejście. Rozpoznajemy potrzeby naszych klientów, zwracamy uwagę na ich wrażliwość artystyczną, ale i przede wszystkim na walory estetyczne marki.

Porozmawiajmy o Waszych potrzebach

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zależy nam, aby świadczone przez nas usługi idealnie wpisywały się w potrzeby klientów.
Poznaj wycenę Skontaktuj się z nami

Poznaj przykładowe realizacje graficzne

  • Motorpol
  • VM.PL
Jesteśmy graficznym przedłużeniem działu marketingu firmy. Pracę zaczęliśmy od usystematyzowania Key Visualu marki wprowadzając spójny motyw graficzny, kolorystykę czy typografię. Realizujemy bieżące zamówienia w oparciu o wypracowane zasady ujednolicając wizerunek marki.

Branża: Motoryzacja
Dla VM.PL Software House podczas ostatnich miesięcy uporządkowaliśmy reguły komunikacji wizualnej marki. Stale wspieramy markę, stanowiąc “graficzne przedłużenie” wewnętrznego działu marketingu.

Branża: IT
Zobacz Portfolio Zobacz Portfolio

Korzyści pracy z zewnętrznym zespołem graficznym

  • 1 Elastycznie dopasowujemy się do bieżącego zapotrzebowania. Jednego miesiąca może być to kilka godzin, a innego kilkadziesiąt. Współpraca z nami nie jest stałym obciążeniem finansowym dla Klientów.
  • 2 INTHESKY Branding Studio to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów graficznych dla biznesu. Klienci mówią nam o swoich potrzebach, a my proponujemy im najlepsze rozwiązania.
  • 3 Nasza usługa jest kompleksowa. Projekty graficzne nie pozostają jedynie wizualizacjami – zadbamy o ich wdrożenie w życie firmy. Obsługujemy druk oraz inne fizyczne formy wykonania materiałów.

Referencje

„Agencja INTHESKY pomogła nam uspójnić komunikację wizualną marki Motorpol. Pozostajemy w kontakcie tworząc nowe kreacje każdego miesiąca.”

Natalia Byjos
Specjalista ds. Marketingu, Motorpol Wrocław

„ITS to partner biznesowy, na którym można polegać. Cechuje ich nie tylko kreatywność, ale przede wszystkim (co nie jest już tak oczywiste w tej branży) pełne zaangażowanie, słowność i terminowość. Firma dopasowuje się elastycznie do potrzeb klienta, dając mu dokładnie taką opiekę graficzną, jakiej aktualnie wymaga – a możliwości i portfolio ITS są imponujące!”

Karolina Durska
Head of Marketing, VM.PL

Nasi klienci

Citronex
EFL Grupa Agricole
Motorpol Wrocław
Toyota
Pasibus
Wago
Deichmann
CShark
Angry Nerds
MindBox

Strona korzysta z cookies.

Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

This site is registered on wpml.org as a development site.