INTHESKY Projektowanie Strony WWW

Wykonaj stronę internetową dla swojego biznesu w krótkim czasie, rozsądnym budżecie oraz w wysokiej jakości. Tworzymy internetowe wizytówki oraz rozbudowane strony z prezentacją oferty.

Jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie – strona internetowa to podstawa w obecnych czasach. Atrakcyjnie i w czytelny sposób przedstawione informacje na temat usług oraz produktów pomogą zwiększyć skuteczność Twojej sprzedaży. Tworząc strony WWW stawiamy na intuicyjność ich obsługi, łatwość odnalezienia najważniejszych informacji oraz dobrą jakość ich wyświetlania w wersji mobilnej.


Nasza oferta dotyczy stworzenia stron w oparciu o system WordPress. To intuicyjny i bezpieczny system, dzięki któremu Klienci mogą samodzielnie zarządzać publikowanymi treściami. WordPress jest wiodącym narzędziem, wybieranym przez miliony małych i średnich firm na całym świecie. Strony tworzone w tej technologii są przyjazne dla wyszukiwarek internetowych oraz pozwalają prowadzić skuteczne kampanie reklamowe w internecie.


Spersonalizowany projekt strony dla Twojej firmy z pomocą platformy WordPress powstaje szybciej i taniej niż kodowane projekty customowe i daje możliwość łatwego rozwoju strony w przyszłości.

Odtwórz film
Wstrzymaj film

Jak tworzymy profesjonalne strony dla firm?

Briefing / zbieranie materiałów

Proces wykonania strony, wymaga poznania Waszego biznesu i jego potrzeb. Podczas briefingu sprawdzimy, czy posiadacie wszelkie materiały merytoryczne, graficzne oraz fotograficzne niezbędne do wykonania strony. Jeżeli nie, z przyjemnością pomożemy w ich stworzeniu.

Strona internetowa składa się z treści, oprawy graficznej oraz materiałów wizualnych. Jeżeli Twoja marka posiada logo, dobraną kolorystyka oraz krój pisma – a Ty jesteś przygotowany do udzielenia nam informacji merytorycznych, mamy komplet materiałów do działania. Jeżeli Twojej marce brakuje tych rzeczy, nic straconego. Posiadamy zaplecze projektantów graficznych i fotografów, którzy stworzą dla Ciebie niezbędne materiały.

Przygotowanie koncepcji strony.

Przygotowujemy zredagowaną wersje materiałów odpowiadającą ułożeniu tekstów na stronach. Rozdzielamy treści na odpowiednie podstrony. Planujemy układ landing page lub stron z usługami oraz ich funkcjonalności.

To moment, w którym służymy radą i opowiadamy o dobrych praktykach. Oszczędzając czas i Państwa pieniądze, dążymy do ustalenia możliwie największej ilości szczegółów w fazie koncepcyjnej, co minimalizuje ilość zmian jakie mogą wystąpić na dalszych etapach projektu.

Spersonalizowanego projekt strony

Na bazie przygotowanego układu podstron, opracowanych treści oraz materiałów wizualnych marki tworzymy projekt strony w środowisku testowym.

To moment, w którym nasze wszystkie założenia merytoryczne zostają przekształcone w działającą stronę WWW. Na tym etapie projektu mają Państwo możliwość zgłoszenia zmian i poprawek do projektu

Technologia i pomoc w dobraniu hostingu.

Technologia WordPress jest najpopularniejszym rozwiązaniem świecie. To przystępny systemem zarządzania treścią, umożliwiający klientom łatwą edycję strony. W procesie tworzenia WWW należy pamiętać o doborze serwera oraz domeny, w czym chętnie pomożemy.

Wracając do WordPressa, warto wspomnieć, że jest on systemem ciągle aktualizowany w kwestii zabezpieczeń oraz przyjazny dla wyszukiwarek internetowych.

Testy i wdrożenie

Uzupełnioną w treści i multimedia stronę poddajemy testom. Sprawdzamy szczegółowo poprawność jej działania na różnych urządzeniach. Poprawnie działającą witrynę umieszczamy na docelowym adresie.

Porozmawiajmy o Waszych potrzebach

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zależy nam, aby świadczone przez nas usługi idealnie wpisywały się w potrzeby klientów.
Poznaj wycenę Skontaktuj się z nami

Zobacz strony, które wykonaliśmy dla naszych Klientów

  • Wizytówka firmy
  • Podstawowa strona firmy
  • Rozbudowana strona
Klient: Ładna Pasmanteria
Głównym zadaniem strony wizytówki firmy jest zwięzłe przekazanie informacji na temat jej oferty oraz umożliwienie łatwego nawiązania kontaktu, poznania danych adresowych.

Zakres prac dodatkowych w tym projekcie:
- projekt logo
- dobór kolorystyki i typografii
- autorski projekt ikonografii
Klient: Paintless
Strona firmy często zawiera podstrony dedykowane szczegółowemu opisaniu świadczonych usług lub oferowanych produktów. Może zawierać dodatkową podstronę “o nas” oraz osobną stronę kontaktową.

Zakres prac dodatkowych w tym projekcie:
- sesja fotograficzna
- produkcja filmowa
Klient: Neodent
W przypadku niektórych firm portfolio oferowanych usług jest bardzo bogate, a każda z nich wymaga indywidualnego podejścia do jej prezentacji. Podejmujemy się realizacji projektów o dużych zakresach oraz niestandardowych funkcjonalnościach.

Zakres prac dodatkowych w tym projekcie:
• projekt logo
• dobór kolorystyki i typografii
• zestaw 20 ikon
• graficzny motyw przewodni
• duża ilość indywidualnych podstron sprzedażowych (landing pages)
• 4 wersje językowe
Zobacz Portfolio Zobacz Portfolio

Dlaczego warto zlecić nam stworzenie strony Twojej firmy?

  • 1 Skupiamy się na realizacja Twoich celów biznesowych. Nasze strony pomagają Klientom w pozyskiwaniu nowych zleceń i prowadzeniu kampanii reklamowych.
  • 2 Projekt strony dopasowujemy do potrzeb klienta. Jest wykonany w sposób spójny z identyfikacją wizualną firmy i dopasowany do docelowej grupy odbiorców.
  • 3 Oferujemy wysokiej jakości usługi copywriterskie, graficzne, fotograficzne i filmowe. Dzięki temu, komplet prac możesz zlecić w jednym miejscu.
  • 4 Nasze strony wykonujemy z użyciem najnowszych technologii. Dzięki temu są bezpieczne, szybkie, dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (responsywne) oraz spełniające standardy SEO.
  • 5 Oferujemy wsparcie w administracji i konserwacji strony.

Referencje

„Ekipa INTHESKY zadbała nie tylko o piękny wygląd nowej strony, ale przede wszystkim o jej funkcjonalności i dobry UX”

Monika Ciesielska
Właściciel, Dr Lifestyle

„Przyznaję, że zlecając wykonanie strony paintless.pl nie działałem w ciemno, ponieważ już wcześniej korzystałem z usług INTHESKY która wzorowo spisała się przy wcześniejszych realizacjach. Tak jak wcześniej i tym razem otrzymałem to czego oczekiwałem. Profesjonalne doradztwo na każdym etapie jej powstawania połączone z wykonaniem wysokiej jakości materiałów foto/video sprawiło, że strona w 100% spełniła moje wymagania.”

Piotr Skowierzak
Właściciel, Carnauba, Paintless

Nasi klienci

Citronex
EFL Grupa Agricole
Motorpol Wrocław
Toyota
Pasibus
Wago
Deichmann
CShark
Angry Nerds
MindBox

Strona korzysta z cookies.

Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

This site is registered on wpml.org as a development site.